Шановні батьки!

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №10 «Незабудка», який знаходиться за адресою: Сумська область, місто Шостка, провулок Онупрієнка, будинок №74, задовольняє потреби громадян в здобутті дошкільної освіти відповідно ч.3 ст.14 Закону України "Про дошкільну освіту".

Для постановки на чергу Вашої дитини в дитячий садок батькам необхідно зареєструватись на сайті за електронною адресою:http://dnz-reg.nz.ua. (для реєстрації безпосередньо в ДНЗ №10 -https://reg.isuo.org/signup).

Впродовж наступних 10-ти днів батькам необхідно звернутись в управління освіти, яке знаходиться за адресою: вулиця Садовий бульвар, буд. 9, в кабінет №9 для написання особистої заяви з проханням зарахувати в дитячий садок.

При собі необхідно мати: свідоцтво про народження дитини (оригінал та копія), паспорт одного з батьків.

Для зарахування дитини до дошкільного навчального закладу необхідні наступні документи:

· Медична картка дитини (форма 26/о);· Свідоцтво про народження дитини (копія);· Заява від батьків дитини;

Порядок оформлення медичної картки дитини (форма 26/о):

· У дошкільний заклад оформляються всі діти, які не мають протипоказань по стану здоров'я;· Підготовка дітей здійснюється дільнічним лікарем-педіатром· Дані про профілактичні щеплення (форма № 063/о). Питання про відвідування дошкільного навчального закладу дітьми, батьки яких відмовляються від щеплень вирішується лікарсько-консультативною комісією.· Вся документація повинна бути підписана дільничим лікарем

Правила для батьків дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 10 «Незабудка»

Відвідування дитиною дошкільного закладу не звільняє сім'ю від обов'язку виховувати і розвивати її в родинному колі. (Ст. 7 п. 3 Закону про дошкільну освіту та виховання)

1. Загальні положення

1.1. Батьки або особи, які їх замінюють (далі - батьки), є учасниками освітнього процесу в дошкільному навчальному закладі (далі - дошкільний заклад) . Батьки несуть відповідальність перед суспільством і державою за розвиток, виховання і навчання дітей, за збереження їх життя, здоров’я, людської гідності.

2. Права батьків

2.1 Батьки мають право:· вибирати дошкільні заклади та форми отримання дошкільної освіти та виховання для дітей дошкільного віку, що не заперечує чинному законодавству;· обирати і бути обраними до органів громадського самоврядування дошкільного закладу;· звертатись до відповідних органів управління освітою з питань розвитку, виховання і навчання своїх дітей;· на пільги на харчування;· вносити пропозиції щодо покращення роботи дошкільного закладу;· на додаткові освітні платні послуги та відмовлятись від запропонованих послуг;· приймати участь у заходах дошкільного закладу;· брати участь у поліпшенні організації освітнього процесу та зміцненні матеріально-технічної бази дошкільного закладу;

Кiлькiсть переглядiв: 648

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.