Крутій Катерина Леонідівна - професор, доктор педагогічних наук, член-кореспондент Академії менеджменту в освіті та культурі (м. Москва), член-кореспондент Петровської Академії науки і культури (м.Санкт- Петербург).

Професор Крутій К.Л. - автор понад 250 наукових статей, методичних посібників, хрестоматій, словників - довідників, програм і монографій з проблем дошкільної освіти, є головним редактором науково - практичного журналу " Дошкільна освіта" («Дошкільна освіта), передплатний індекс - 9869.

Коло наукових інтересів Крутій К.Л. не обмежене тільки дошкільною освітою, на сайті представлені публікації з культурології, вікової психології, дефектології, логопедії, онтолінгвістиці та ін.

Персональний сайт Катерини Крутій http://ukrdeti.com один з найбільш відвідуваних педагогічних ресурсів як в Україні, так і в інших країнах.

Для більш активного особистісного спілкування створений блог http://prorektornauka.blogspot.com, в "Дамському кабінеті Катерини" розміщені ті матеріали, які за своєю суттю є відображенням роздумів автора про сьогодення.

На Форумі сайту http://ukrdeti.com/forum/smf завжди можна знайти свіжі професійні новини та взяти участь у їх обговоренні. Для студентів, які навчаються за спеціальностями "Дошкільна освіта", "Початкова освіта" і "Логопедія", створено сайт http://pedagog-student.webs.com.

Свої побажання та пропозиції Катерині Леонідівні завжди можна висловити на електронну адресу prorectornauka@rambler.ru.

Кiлькiсть переглядiв: 2911

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.