В рамках відзначення Міжнародного Дня інвалідів в ДНЗ №10 «Незабудка» з 24.11 по 27.11.2015 року пройшла серія занять доброти на тему: «Дивіться на нас, як на рівних!».

Були проведені наступні заняття:

- В старшій групі «Промінчики» - заняття-бесіда «Як Сергійко навчився жаліти» (за оповіданням В.О. Сухомлинського; вихователь Мозольова Н.М.)

- В старшій групі «Ромашка» - заняття-полілог «Маленьке діло краще за великі слова» (за оповіданням В.О. Сухомлинського; вихователь Демирчан Л.О.)

- В старшій групі «Розумасики» - заняття «Ти і твої друзі» (взаємини з друзями, які відрізняються від нас; вихователь Заярна О.П.)

- З дітьми старшого дошкільного віку була проведена розвага «Мандрівка в королівство Ввічливості і Доброти» (музичні керівники Василенко Т.Є., Рагутько Т.В.)

- З дітьми старших груп були проведені дидактичні ігри соціально-морального спрямування: «Світлофор чемності», «Місто вихованих людей», «Життя дане для добрих справ», «Як розповісти про свої почуття».

- Практичним психологом закладу були проведені ігри:

- «Котися м’ячику» (про індивідуальність кожної дитини),

- «Чим схожий – чим відрізняється?» (звернути увагу дітей на те, що всі діти схожі один на одного і всі відрізняються один від одного);

- «Ми всі одна міцна сім’я» (бесіда за змістом вірша: всі не можуть бути схожими один на одного).

- З педагогами закладу було проведено семінар-практикум «Екологія душі: сходинки духовно-морального становлення дошкільника» (вихователь-методист Мостепанюк В.М.).

Кiлькiсть переглядiв: 997

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.