НАШІ ПЕДАГОГИ


/Files/images/foto/козловська.jpg

ВІРА козловська

група "Непосидьки"

Вихователь. Має кваліфікаційну категорію "Спеціаліст вищої категорії". Закінчила в 2009 році Глухівський педагогічний державний університет за спеціальністю "Дошкільне виховання". В закладі працює з 1997 року.


Педагогічний напрямок роботи: "Наочні моделі - круги "Ейлера" та "дерево понять"


/Files/images/foto/василенко2.jpgВасиленко Тетяна Євгенівна

ТЕТЯНА василенко

Керівник музичний.

Має 7-й тарифний розряд. Закінчила Путивльське педагогічне училище в 1989 році за спеціальністю "Дошкільне виховання". В закладі працює з 2008 року.


Педагогічний напрямок роботи:"Сучасні технології організації дитячих свят"


/Files/images/foto/48406169_369162267182548_6212668411252572160_n.jpg

АННА Троєкурова

Вчитель-логопед

Має кваліфікаційну категорію "Спеціаліст". Закінчила в 2014 році Київський педагогічний державний університет ім. М.П. Драгоманова. В закладі працює з 2018 року.


Педагогічний напрямок роботи: "Розвиток фонематичного слуху у дітей з вадами мовлення"


/Files/images/foto/заярна.jpg

ОКСАНА Заярна

група "Дзвіночки"


Вихователь. Має кваліфікаційну категорію "Спеціаліст першої категорії". Закінчила в 2007 році Глухівський педагогічний державний університет за спеціальністю "Дошкільне виховання". В закладі працює з 1999 року.


Педагогічний напрямок роботи: "Казкотерапія як інноваційна здоров’язбережувальна технологія у просторі сучасного дошкільного закладу"


/Files/images/foto/бухановська.jpg

ТЕТЯНА Бухановська

група "Сонечко"

Вихователь. Має 9-й тарифний розряд. Закінчила в 2006 році Лебединське педагоічне училище за спеціальністю "Дошкільне виховання". В закладі працює з 1989 року.


Педагогічний напрямок роботи: "Сучасні підходи до національно-патріотичного виховання дошкільників"


/Files/images/foto/осипенко.jpg

ОКСАНА Осипенко

група "Сонечко"

Вихователь. Має кваліфікаційну категорію "Спеціаліст другої категорії". Закінчила в 2007 році Сумський державний педагогічний університет ім. С.Макаренка за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Історія". В закладі працює з 1996 року.

Педагогічний напрямок роботи: "Формування валеологічних навичок у дошкільників"


/Files/images/foto/сапегіна.jpg

ОКСАНАСапегіна

Практичний психолог.

Має кваліфікаційну категорію "Спеціаліст другої категорії". В 2003 році закінчила Cумський державний педагогічний університет за спеціальністю "Біологія, практична психологія". В закладі працює з 2005 року.

Педагогічний напрямок роботи: "Розвиток дрібної моторики руки у дітей з вадами мовлення"


/Files/images/foto/науменко.jpg

ОКСАНА Науменко


група "Зернятка"

Вихователь. Має кваліфікаційну категорію "Спеціаліст". Закінчила в 2006 році Сумський державний педагогічний університет ім. С.Макаренка за спеціальністю "Практична психологія". В закладі працює з 2010 року.

Педагогічний напрямок роботи: "Розвиток мовлення у дітей раннього віку"/Files/images/foto/пилипенко н..jpg

НАТАЛІЯ Пилипенко


група "Промінчики"

Вихователь. Має кваліфікаційну категорію "Спеціаліст першої категорії". Закінчила в 2012 році Глухівський державний педагогічний університет ім. С.Макаренка за спеціальністю "Дошкільне виховання". В закладі працює з 2010 року.

Педагогічний напрямок роботи: "Актуалізація розумової діяльності дітей дошкільного віку"


/Files/images/foto/забловська.jpg

ІРИНА Забловська


група "Бджілки"


Вихователь. Має кваліфікаційну категорію "Спеціаліст першої категорії". Закінчила в 2007 році Глухівський педагогічний державний університет за спеціальністю "Дошкільне виховання". В закладі працює з 1985 року.


Педагогічний напрямок роботи: "Технологія «зендудлінг» в підготовці руки дитини до письма"/Files/images/foto/морозова1.jpg

ОЛЬГА Морозова


група "Непосидьки"


Вихователь. Має кваліфікаційну категорію "Спеціаліст першої категорії". Закінчила в 2012 році Глухівський педагогічний державний університет за спеціальністю "Дошкільне виховання". В закладі працює з 2006 року.


Педагогічний напрямок роботи: "Використання конструкторів Лєго у навчально-виховній роботі з дітьми дошкільного віку"


/Files/images/foto/0GbZSC-Nsgk.jpg

ОЛЬГА Дмитрієва


група "Капітошки"


Вихователь. Має кваліфікаційну категорію "Спеціаліст першої категоріії". Закінчила в 2007 році Глухівський педагогічний державний університет за спеціальністю "Дошкільне виховання". В закладі працює з 1996 року.


Педагогічний напрямок роботи: "Використання нетрадиційної техніки образотворчого мистецтва за методикою І.Стеценко в освітньому процесі з дітьми дошкільного віку"


/Files/images/foto/царенко.jpg

МАРГАРИТА Царенко


група "Рукавичка"


Вихователь. Має кваліфікаційну категорію "Спеціаліст другої категорії". Закінчила в 2007 році Глухівський педагогічний державний університет за спеціальністю "Дошкільне виховання". В закладі працює з 1990 року.


Педагогічний напрямок роботи: "Розвиток розумових здібностей дітей у роботі з розвивальними іграми"


/Files/images/foto/Пасічна К.О..jpg

КАТЕРИНА Пасічна

група "Розумасики"

Вихователь. Має кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії". закінчила в 1989 р. київський державний педагогічний інститут за спеціальністю "педагогіка і психологія дошкільна". в закладі працює з 1983 року.

Педагогічний напрямок роботи: "Використання кольоротерапії як здоров'язбережувальної технології у роботі з дошкільниками"

/Files/images/foto/матвієнко1.jpg

НІНА Матвієнко

група "Промінчики"

Вихователь. Має 9-й тарифний розряд. Закінчила в 2006 році Лебединське педагоічне училище за спеціальністю "Дошкільне виховання". В закладі працює з 1980 року.


Педагогічний напрямок роботи: "Формування морально-етичних засад у дітей дошкільного віку"

/Files/images/foto/Васильковська.JPG

ВАЛЕНТИНА Васильковська

група "Рукавичка"

Вихователь. Має 9-й тарифний розряд. Закінчила в 1980 році Переяслав-Хмельницьке педагоічне училище за спеціальністю "Дошкільне виховання". В закладі працює з 1980 року.


Педагогічний напрямок роботи: "Театралізовані ігри як засіб розвитку творчих здібностей дошкільнят"

/Files/images/foto/33425640_138927246969102_1952081190290718720_n.jpg

НАТАЛІЯ мозольова

група "Ромашка"

Вихователь. Має кваліфікаційну категорію "Спеціаліст другої категорії". Закінчила в 2016 році Глухівський державний педагогічний університет за спеціальністю "Дошкільна освіта". В закладі працює з 2011 року.

Педагогічний напрямок роботи: "Застосування інформаційно-комунікативних технологій для розвитку творчих здібностей дітей дошкільного віку"

/Files/images/nformatsya_pro_dnz/pedagogchniy_kolektiv/демирчан.jpg

Лариса Демирчан

група "Ромашка"

Вихователь. Має кваліфікаційну категорію "Спеціаліст". Закінчила в 1987 році Лебединське педагогічне училище за спеціальністю "Виховання в дошкільних закладах, вихователь дошкільного закладу". В закладі працює з 2004 року.

Педагогічний напрямок роботи: "Експериментально-дослідницька діяльність як засіб формування життєвої компетентності дошкільнят".

Кiлькiсть переглядiв: 1045

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.